Rolety i bramy

Urządzenia do automatyzacji zarządzania roletami domowymi oraz bramami.

Rolety i bramy Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Roller Shutter 3 to nowa wersja modułu FIBARO do sterowania roletami i bramami oparta na protokole Z-Wave 5.Moduł wyposażony w najnowszą odsłonę protokołu, pozwala na jeszcze wygodniejsze i sprawne zarządzanie roletamiw Twoim inteligentnym domu. Dzięki funkcji pomiaru mocy dostarczy też precyzyjnych informacji o zużyciu energii.

279,21 zł
Dostawa: do 5 dni

Zestaw FIBARO do sterowania roletami to najlepszy sposób na komfortowe zasłanianie i odsłanianie rolet w Twoim domu. Jednym kliknięciem w aplikacji FIBARO lub za pomocą mobilnego pilota możesz zarządzać jedną roletą bądź wszystkimi w danym pomieszczeniu.

1 998,75 zł

FIBARO wsłuchuje się i analizuje potrzeby swoich klientów oraz instalatorów, aby nieustannie rozwijać swoje urządzenia i system.Dowodem tych działań, jest nowa, udoskonalona wersja naszego UBS, który został poszerzony o nowe funkcjonalności i obecnie,już jako Smart Implant, jest jednym na rynku tak kompleksowym rozwiązaniem nadającym zwykłym urządzeniom...

188,19 zł

TKB Home TZ75 to jeden z naszych nejlepszych podtynkowych modułów sterowania roletami.

135,00 zł

FIBARO Walli Roller Shutter to zaawasnowany technologicznie przełącznik ścienny, dzięki któremu będziesz mógł sterować swoimi roletami, żaluzjami i markizami.

298,00 zł 323,00 zł

Centrala Home Center 3 + 3 x Roller Shutter 3

2 899,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów