Czujniki

Czujniki ruchu, temperatury, zalania, dymu itp.

Czujniki Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

FIBARO Door/Window Sensor 2 to najmniejszy i najlepiej zaprojektowany czujnik otwarcia i temperatury dostępny na rynku.Miniaturowe rozmiary i niezwykła lekkość sprawią, że będzie niemal niezauważalny na Twoich oknach i drzwiach.Urządzenie łączy w sobie dwie funkcje – czujnika zbliżeniowego oraz czujnika temperatury - umieszczonych w jednym,łatwym w użyciu...

207,87 zł

FIBARO Flood Sensor stoi na straży Twojego domu. Dzięki aplikacji powiadomi Ciebie o grożącym zalaniu czy gwałtownych skokach temperatury.

248,46 zł

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo dzięki FIBARO Smoke Sensor 2.

268,14 zł

FIBARO Motion Sensor to nowoczesny detektor ruchu, który ma w sobie jeszcze kilka innych ważnych funkcji.

239,00 zł

FIBARO Temperature Sensor (FGBRS-001) jest bezprzewodowym czujnikiem temperatury przeznaczonym do użycia wraz z głowicą termostatyczną FIBARO w celu zapewnienia najbardziej optymalnej temperatury w Twoim domu. Może zostać zamontowany w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, które zostanie punktem pomiarowym temperatury pomieszczenia.

75,03 zł

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Dzięki Zipato Carbon Monoxide Sensor będziesz zawsze poinformowany o wysokim stężeniu tlenku węgla.

235,00 zł

Czujnik otwarcia drzwi/okien pozwalający na bieżąco monitorować status mieszkania", chroniąc np. przed włamaniem, zalaniem na wskutek ulewnego deszczu czy nadmiernym wychłodzeniem.

89,00 zł

Czujnik ruchu pozwalający na bieżąco monitorować status mieszkania", chroniąc np. przed włamaniem, informując użytkownika o pojawieniu się domowników lub o natężeniu światła.

119,00 zł

Dbaj o jakość powietrza w swoim domu! Eve Room monitoruje i dba o to, aby poziom LZO (lotne związki organiczne) był dla Ciebie zawsze pod ręką.

449,00 zł

Inteligentne monitorowanie pogody zintegrowane z Twoim codziennym życiem. Eve Weather nie tylko śledzi zmieniające się warunki pogodowe, ale też dzięki analizie historycznych pomiarów pozwoli Ci na zapoznanie się z mikroklimatem w Twoim otoczeniu.

349,00 zł

Eve Motion to zaawansowany technologicznie czujnik ruchu. Dzięki temu urządzeniu będziesz mógł zadbać o bezpieczeństwo swojego domu nawet z drugiego krańca świata.

229,00 zł

Eve Water Guard poinformuje Cię o zalaniu Twojego domu. 

359,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów